Dil Seçimi

Kategoriler

Hesabım

Kurumsal

Hakkımızda

Homing’ e hoş geldiniz.

Ev dekorasyonunu tamamlayıcı ürünlerde başta aydınlatma olmak üzere puflar, duvar dekorasyonu, sehpa ve benzeri  bir çok ürün grubunun üretim ve satışında 10 yılı aşkın tecrübeyle birlikte gelen deneyimi, tek bir kişiyle başlayan üretim hikayesi bugün onlarca kişiye ulaşmakta ve her biri Homing markasını başarıya taşıyan hizmet anlayışına sahiptir.
Müşteri memnuniyeti birinci önceliğimizdir.
 

Ciddiyet ve hizmet odaklı çalışanlarımız, artan müşteri beklentilerini ve çevrimiçi ticaretin geleceğini göz önünde bulundurarak kendini sürekli geliştirmekte, alınan her şiparişe gerekli özveriyi göstererek hazırlamakta ve daima daha iyisini nasıl yapabiliriz? sorusunu sormaktadır. Çünkü başarılı bir markanın arkasında müşteri memnuniyeti olduğunu bilmekteyiz. Odak noktamız gerçekçi bir kalite olduğu için, müşterilerimizin tüm sorunlarına en kısa sürede çözüm bulmak istiyoruz.

Tümüyle şeffaflık ve dürüstlük hedefi üzerine kurulu şirket politikalarımız, markamızı ve ürünlerimizi sizlerinde önerileriyle daha da üst seviyelere taşıyacağına inanıyoruz.

  • paylaş
MAĞAZALAR
Ürünlerimizi aşağıdaki mağazalarda bulabilirsiniz.
Bauhaus
Koçtaş
Tekzen
Vivense
Evidea
Şok
Hakmar
Hepsiburada
Trendyol
N11