Sepetiniz boş...
Giriş Yap
TOPTAN E-TİCARET

TOPTAN E-TİCARET

 Üretim ve Online Tedarik
 
 
Homing.com.tr’ ye hoş geldiniz!

 Ev dekorasyonunu tamamlayıcı ürünlerde üretim yapmaktayız. Ekip olarak güncel içerikleri takip edip yeni koleksiyonlar oluşturmakta, büyüyen pazarın ve güncelin gerisinde kalmamaya çalışmaktayız. Bununla birlikte online tedarik zincirlerine, marketlere ve mağazalara isteklerine uygun projeler geliştirmekteyiz.


 
Fiyat politikamız

 Rekabetçi fiyatlarda ürün sattırıp aksiyon alabilecek ve yüksek adetlere ulaşabilecek ürünler üretmeye çalışıyoruz. Ancak bunun yanında bu rekabete girerken bizlerinde birer tüketici olduğunu unutmadan, bu çerçevede baktığımızda ise müşterilerimizinde bizim gibi düşünerek; uygun ürün almak isterken, kalitesiz ve ücretini haketmeyen ürünler almak  istemediklerinin farkındayız. Aradaki bu ince çizginin diğer tarafı olan basit ve kötü ürünler yapmıyoruz.

Müşteri ilişkilerimiz

 Mükemmel ve kusursuz ürünler yapmak istesek bile bazen istediğimiz gibi olmadığının farkındayız. Üretim ve sevkiyat süreçlerinde insan faktörünün olduğununda bilincindeyiz. Satış sonrası oluşabilecek herhangi bir durum söz konusu olduğunda ilk öncelikli olduğunu düşündüğümüz konu olan ''muhatap bulmak'' konusunda hassas davranmakta ve ürünlerimizi alan son kullanıcılara terettütsüz memnuniyetle destek olacağımızı da bilmenizi isteriz.

 
XML Entegrasyonu
Partnerlerimiz
Youtube Kurulum videoları
Çözüm merkezi
Whatsapp