Sepetiniz boş...
Giriş Yap
ENTEGRASYONLAR XML ENTEGRASYONU TESLİMAT Kargo ve Teslimat Teslim Alma İADE KOŞULLARI TÜKETİCİ YASASI İADE KOŞULLARI ÖDEME SEÇENEKLERİ Ödeme Seçenekleri GÜVENLİK SIK SORULAN SORULAR Sık Sorulan Sorular BİZE ULAŞIN Bize Ulaşın

Homing.com.tr' de  Alışveriş yapmak güvenli midir?

 Homing.com.tr' de yaptığınız alışverişler kesinlikle güvenlidir. Alışveriş esnasında kullandığınız kredi kartı bilgileriniz kesinlikle kaydedilmez ve görüntülenemez. Kredi kartı bilgiler doğrudan ilgili bankanın sistemine şifrelenmiş bir şekilde gönderilir ve ilgili tutar kart limitinden düşer. Kredi kartı bilgileri dışında kalan sevkiyat ve üyelik bilgiler ise sadece yetkili personel tarafından faturalandırma işleminde kullanılır. 

 

Homing.com.tr' de verdiğim bilgilerin gizli tutuluduğundan nasıl emin olabilirim?
 
 Sitemizde alışveriş yaparken kullandığınız sevkiyat bilgileri - üyelik bilgileri son derece teknolojik , şifrelenmiş ve güvenli fiziksel ortamlarda saklanır. Bu bilgilere sadece yetkili personel ulaşabilir. 
Homing olarak sitemize üye olan ve sitemizden alışveriş yapan üyelerimizin bilgilerini hiç bir kurum , kuruluş veya tüzel kişilikle paylaşmayacağımızı taahhüt ve beyan ederiz. 

Alışverişlerimde CVC2 kullanmak zorunda mıyım?

 CVC2 numarası kredi kartınızın arkasında bulunan rakamın son üç hanesidir. Kartın manyetik şeridine yazılmayan bu numara sayesinde kredi kart numaranız ve son kullanma tarihiniz ele geçirilse bile CVC2 numarası gizli kalacağından kartınız isteğiniz dışında kullanılamaz. 5 Ekim 2001 tarihinden itibaren kredi kartı ile yapılan alışverişlerde CVC2 numarasının kullanılması zorunlu hale gelmiştir. Bu sebebten dolayı alışverişlerinizde CVC2 numarasını kullanmak zorundasınız.

 Kredi kartı ile internetten yapacağınız Alışveriş veya üyelik gibi işlemlerde, işlemi güvenli ortamda gerçekleşiyorsanız, bu alışverişten veya üyelik işleminden çekinmenize gerek yoktur. 

 İnternetten yapacağınız alışverişlerinizde Kredi Kartı bilgilerinin başkalarının eline geçme riski günlük hayattakine göre çok daha azdır. Günlük hayatınızda ödeme yaparken Kredi Kartı bir başkasına verdiğinizde Kredi Kartının üzerindeki bilgilerin gizliliği büyük oranda ortadan kalkmaktadır. Oysa elektronik ticarette site ve banka arasındaki veri akışı sırasında bilgilerin şifrelenerek aktarılması esasına dayanan güvenlik sistemleri sayesinde bilgilerin başka bir kişinin eline geçmesi durumunda kullanılabilmesi önlenir. Böylece kart bilgilerinin gizliliği ve alışverişin güvenliği sağlanmış olur. İnternet üzerinde bilinen sitelerden alışveriş yapmanız, fiziksel firmalardan Kredi Kartı ile yaptığınız alışverişlerden çok daha güvenlidir. 

 Sitemizde alışveriş yaparken girdiğiniz bilgiler 128 Bit'lik SSL sertifikası kullanılarak şifrelenmekte ve bilgilerinizin güvenliği maksimum düzeyde tutulmaktadır. SSL sertifikamızı, sipariş sayfasına geçtiğinizde sayfanın sağ alt kısmında yeralan kilit işareti üzerine iki kez tıklayarak görüntüleyebilirsiniz. SSL sertifikamız kendi sitemiz ve firmamız adına kayıtlıdır. Alışverişiniz sırasında kullanılan Kredi Kartı ile ilgili bilgiler siteden bağımsız olarak 128 Bit SSL veri şifreleme protokolü ile şifrelenip sorgulanmak üzere bankaya ulaştırılmaktadır. Kartın kullanılabilirliği onaylandığı takdirde Alışveriş İşlemi devam etmektedir. 

 Sitemizde Kredi Kartı bilgileriniz kesinlikle hiçbir yöntem ile (elektronik, mekanik, mantıksal) saklanmaz ve işlemleriniz sırasında hiçbir site yetkilisi ve yöneticisi tarafından görülemez. Bu sebeple de alışverişleriniz ikinci kez tahsil de edilemez. Firmamız kişiden habersiz ikinci kez işlem gerçekleştirmez / gerçekleştiremez. 

 Sitemiz, sadece ödeme sayfalarını şifrelemek ile kalmaz, dilerseniz bütün sitemizi bu linke tıklayarak 128 Bit SSL sertifikası ile şifrelenmiş olarak güvenle gezebilirsiniz. Alışverişinizin bitmesi bile ssl ile korunmanızı ortadan kaldırmaz. Güvenli bir gezinci için hemen tıklayınız:
https://www.homing.com.tr

 

SSL nedir ve ne işe yarar?

 SSL sertifikası ödeme sayfalarında vermiş olduğunuz kredi kartı bilgilerinizin ilgili bankanın sistemine şifrelenmiş ve ulaşılamaz  bir şekilde gitmesini sağlayan bir nevi garantör'dür. Bu yapı sayesinde kredi kartı bilgileriniz ele geçirilemez geçirilmiş olsa dahi şifrelendiği için karşı taraf kredi kartı bilgileriniz yerine anlamsız karakterlerden oluşan bir küme yazıyı ele geçirmiş olur. Ödeme sayfalarında tarayıcınızın sağ alt köşesinde göreceğiniz kilit işareti size mevcut sayfanın SSL Sertifikası ile korunmakta olduğunu anlatır.

XML Entegrasyonu
Partnerlerimiz
Youtube Kurulum videoları
Çözüm merkezi