Sepetiniz boş...
Giriş Yap
XML ENTEGRASYONU
ENTEGRASYONLAR XML ENTEGRASYONU TESLİMAT Kargo ve Teslimat Teslim Alma İADE KOŞULLARI TÜKETİCİ YASASI İADE KOŞULLARI ÖDEME SEÇENEKLERİ Ödeme Seçenekleri GÜVENLİK SIK SORULAN SORULAR Sık Sorulan Sorular BİZE ULAŞIN Bize Ulaşın

XML ENTEGRASYONU

 

 

Homing.com.tr olarak ev dekorasyonu, aydınlatma ve tamamlayıcı ürün üretim ve satışında dijital platformlara ürün tedariği sağlamakta ve onların adına gönderimde bulunmaktadır.

 

OTOMATİK VERİ PAYLAŞIMI VE VERİ YÖNETİM METODU

 

 Xml entegrasyonu nedir ? diye soracak olursanız, bizce xml entegrasyonu otomatik veri yönetimi ve bu verinin (datanın) paylaşım yöntemleri diyebiliriz.

 

 Homing olarak uzun zaman bilgi birikimi ve şirket hedef stratejilerimiz doğrultusunda internet perakende sitelerine ürün tedariği yapmaktayız.

 İmalatını, ithalatını, bayiliğini veya tedariğini yapabildiğimiz ürün veya ürünleri bayilerimizin satabileceği standart resim, bilgi ve içerik hazırlıklarını yaptıktan sonra interaktif veri paylaşım yöntemi olan XML veri paylaşımı metodunu kullanarak bayiler ile otomatik paylaşım yapmaktayız. Bu sayede stok, fiyat ve içerik bilgileri veya yeni ürün eklemeleri gibi işlerle uğraşmak zorunda kalmayan internet siteleri sadece ürünleri pazarlamak ve müşterilerine yoğunlaşmaktan başka birşeyle uğraşmalarına gerek kalmadan bu detayların çözüm ortağı olmaktayız.

 

 İkinci aşama olarak paylaştığımız ürünlerin bayilerimiz tarafından satıldığı andan sonra Homing.com.tr' ye girip sevk adresini müşterisinin bilgileri doğrultusunda girdiğinde direk bayi adına onun bize yolladığı fatura çıktısını alıp üzerine koyarak ve onun anlaşmalı olduğu kargo ile onun adına gönderimini sağlayabilmekteyiz ve 100% drop shipping (adınıza) gönderim yapmaktayız. İstenildiği takdirde ise fiyat bilgisi olmayan sevk irsaliyemiz ile ürünleri göndermekteyiz. 

 

Toparlayacak olursak, homing.com.tr olarak bayilerimize n11.com, gittigidiyor.com, epttavm.com  gibi direk internet pazarlarına ürün ekleyebileceği yapıda hazır xml linklerimiz bulunmakta ve isterlerse kendi web sitelerine özel xml linkide oluşturabilmekteyiz.

 Daha genişletecek olursak daha önce web sitelerine entegre ettikleri bir xml linkine göre yapı oluşturabilir ve ek bir masraf çıkarmadan kolayca yeni bir kayıt yapabilirler. Bu uygulamalar sayesinde ortak bir ürün ve veri tabanı kullanarak birçok işimizi hızlandırmış oluyoruz. Bayilerimizle kordinasyon halinde ve ortak iş geliştirme yapabilmekteyiz.

 

E-TİCARETİN ÖNEMİ NEDİR? 

 Küreselleşmeyle birlikte, uluslararası ticaret yapmanın boyutu değişmiş, bu alanda faaliyet gösterenlerin daha fazla rekabet avantajı sağlaması gerekliliği ortaya çıkmıştır. 

 Rekabet koşullarına ayak uydurabilmek, değişimi yönetebilmek için teknolojik yeniliklere uyum sağlanması, gerekli dönüşümün gerçekleştirilmesi gerekmektedir. Günümüzde rekabet avantajını sağlamaya yönelik bu dönüşümün yeni bilişim araçlarından bağımsız gerçekleştirilebilmesi mümkün değildir. Bilgi ve iletişim teknolojilerinden yararlanan ticaretin yeni yüzü olan e-ticaret, yakından izlenmesi ve özellikle önem verilmesi gereken bir konudur.

 Firmalarımız teknolojiyi etkin ve etkili kullanarak elektronik ticaret alanında dinamik ve aksiyoner olmalı, iş planlarına elektronik ticareti dahil ederek sınırlarını genişletmeli ve küresel rekabet avantajını yakalamalıdırlar. Bu avantaj yakalandığında sonuçları, ülkemizin rekabetçi gücünde, toplam faktör verimliliğinde ve GSYİH'sinde artış olarak ortaya çıkacaktır. 

XML Entegrasyonu
Partnerlerimiz
Youtube Kurulum videoları
Çözüm merkezi
Whatsapp